buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

LETNÍ cenový uragán na všechny AROMADIFUZÉRY

LETNÍ cenový uragán na všechny AROMADIFUZÉRY
Milí přátelé a klienti centra AVASA,
 
rádi bychom Vás informovali, že do 31.8.2018 můžete využít zcela výjimečnou akci: 
 
50% slevu na všechny aromadifuzéry
 
https://bewit.love/aroma-difuzery/?i=7gytgpgj1g
 
100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na 300 místech. Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. 
 
Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 -10 kapek jednodruhového esenciálního oleje nebo směsi esenciálních olejů a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Studená vonná mlhovina pomůže snížit pohyb poletujících prachových mikročástic a posílí Váš pocit čistoty okolního prostoru.
 
https://bewit.love/produkt/aroma-difuzer-carafe-500-light-wood-kopie/?i=7gytgpgj1g              
 
Difuzér je vhodný do domácností, kanceláří, kosmetických salónů, spa a jóga center, ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých či veřejných prostor. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se Vám líbí a vyhovuje Vám svými parametry (50% sleva na difuzéry platí pouze do 31.8.2018 nebo do vyprodání zásob).
 
https://bewit.love/produkt/pomeranc/?i=7gytgpgj1g
 
Doporučené, nejprodávanější esence: 

FRESH nebo PURE - osvěžovač vzduchu, INSECT STOP - proti hmyzu a klíšťatům,
NOPA - úleva od bolesti, ANTISTRESS - proti stresu, WLOSS - podpora při hubnutí,
BODYGUARD nebo PROTECT - ochrana před negativními vlivy z okolí,
COLDET - detoxikace střev, MIRACLE - proti překyselení organizmu, 
MOON - esence pro ženy, I'M HAPPY - na dobrou náladu, proti depresi
 
Přes tento odkaz se můžete zdarma zaregistrovat a zboží si přímo objednat od našeho dodavatele esenciálních olejů a difuzérů.
 
Registrace je zdarma, nejsou zde žádné poplatky ani povinné objednávky. Registrovaní zákazníci mohou při splnění podmínek získat trvalou 30% slevu na své další objednávky a další zajímavé výhody (akce 1+1 zdarma, 2+1 zdarma, 3+1 zdarma apod.).
 
Pokud chcete poradit s výběrem esencí nebo si zboží osobně vyzvednout v Avase, tak nás prosím neváhejte kontaktovat:
Blanka Demčáková 604 300 189
Lukáš Hoďák 776 402 477
 
 
Přejeme krásný den 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky