buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

LETNÍ cenový uragán na všechny AROMADIFUZÉRY

LETNÍ cenový uragán na všechny AROMADIFUZÉRY
Milí přátelé a klienti centra AVASA,
 
rádi bychom Vás informovali, že do 31.8.2018 můžete využít zcela výjimečnou akci: 
 
50% slevu na všechny aromadifuzéry
 
https://bewit.love/aroma-difuzery/?i=7gytgpgj1g
 
100% čisté a přírodní esenciální oleje BEWIT v CTEO kvalitě jsou jedním z nejcennějších darů přírody na této planetě. Lidstvo používá esenciální oleje tisíce let. V bibli jsou zmíněny přibližně na 300 místech. Nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství Hippokrates doporučoval každý den vonnou koupel. Více jak sto let se působení esenciálních olejů věnuje věda aromaterapie. Byly a jsou předmětem zkoumání desítek tisíc vědeckých studií. Bezpočet lidí pocítilo a ocenilo jejich pomoc. Mnozí o nich hovoří v superlativech. Je třeba ale respektovat jejich sílu. 
 
Pro mnoho uživatelů je velmi dobrý, účinný a bezpečný způsob používání pomocí ultrasonických difuzérů. Do difuzéru nalijte vodu, přidejte 5 -10 kapek jednodruhového esenciálního oleje nebo směsi esenciálních olejů a nechte na sebe působit nádherný svět vůní, přírody a harmonie. Studená vonná mlhovina pomůže snížit pohyb poletujících prachových mikročástic a posílí Váš pocit čistoty okolního prostoru.
 
https://bewit.love/produkt/aroma-difuzer-carafe-500-light-wood-kopie/?i=7gytgpgj1g              
 
Difuzér je vhodný do domácností, kanceláří, kosmetických salónů, spa a jóga center, ložnic, obývacích a dětských pokojů, na WC, do konferenčních místností, hotelů, nemocnic nebo do jakýchkoli jiných soukromých či veřejných prostor. Vyberte si z nabídky BEWIT difuzér, který se Vám líbí a vyhovuje Vám svými parametry (50% sleva na difuzéry platí pouze do 31.8.2018 nebo do vyprodání zásob).
 
https://bewit.love/produkt/pomeranc/?i=7gytgpgj1g
 
Doporučené, nejprodávanější esence: 

FRESH nebo PURE - osvěžovač vzduchu, INSECT STOP - proti hmyzu a klíšťatům,
NOPA - úleva od bolesti, ANTISTRESS - proti stresu, WLOSS - podpora při hubnutí,
BODYGUARD nebo PROTECT - ochrana před negativními vlivy z okolí,
COLDET - detoxikace střev, MIRACLE - proti překyselení organizmu, 
MOON - esence pro ženy, I'M HAPPY - na dobrou náladu, proti depresi
 
Přes tento odkaz se můžete zdarma zaregistrovat a zboží si přímo objednat od našeho dodavatele esenciálních olejů a difuzérů.
 
Registrace je zdarma, nejsou zde žádné poplatky ani povinné objednávky. Registrovaní zákazníci mohou při splnění podmínek získat trvalou 30% slevu na své další objednávky a další zajímavé výhody (akce 1+1 zdarma, 2+1 zdarma, 3+1 zdarma apod.).
 
Pokud chcete poradit s výběrem esencí nebo si zboží osobně vyzvednout v Avase, tak nás prosím neváhejte kontaktovat:
Blanka Demčáková 604 300 189
Lukáš Hoďák 776 402 477
 
 
Přejeme krásný den 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, prosím, omluvte se nejpozději 24 hodin předem, jinak vám při příští návštěvě bude účtován storno poplatek 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky