buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Terapeuti

Léčivý pobyt v Itálii se seberozvojem, poznáváním i odpočinkem 10.-17.9.2022, zbývají ještě 2 místa!

Léčivý pobyt v Itálii se seberozvojem, poznáváním i odpočinkem 10.-17.9.2022, zbývají ještě 2 místa!

Pojedeme spolu do Itálie? Srdečně Vás zvu na léčivou dovolenou pro tělo i duši na venkově ve Střední Itálii - Monte Porzio. 

Užijete si ideální spojení příjemné dovolené v přírodě a zároveň práce na sobě při společných aktivitách s dostatkem času pro osobní relax:-) 

CENA 13.000 Kč

Cena zahrňuje ubytování a stravu, kterou připravuji osobně.

Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích v areálu Vernuco, 10 km od moře, odlehčená strava, společné tvoření, skupinové terapie, koupání v moři i v bazénu, odpočinkové vyžití, půjčovna kol, prohlídka zajímavých okolních míst, večeře ve vyhlášené italské rodinné restauraci Montecuco, dostatek osobního volna.

Účastníkem pobytu se stáváte zaplacením zálohy 5.000Kč do 20.8.2022. Celou částku je potřeba doplatit max do 30.8.2022. Ideálně prosím uhraďte celou částku najednou. 

Doprava (+pojištění) je individuální a není zahrnuta v ceně (ráda doporučím nebo lze dle možností účastnic zorganizovat hromadně spolu svezení).  

Těším se na Vás a společné zážitky:-)

Pro další informace jsem Vám plně k dispozici: info@avasa.cz, 604300189

Blanka Demčáková

poradenství osobního růstu, životní koučink, typologie osobnosti, duchovní numerologie, psychosomatika, mapa duše, on-line programy, semináře a kurzy

Zde si můžete prohlédnout fotky: http://www.agriturismovernuccio.it/?fbclid=IwAR3Zb8KE5d3MXTSeMaJ3v0Y3vvDHtNcnPZkDYD-07DUxhC9R9p3c_9HMuQM

 

  

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky