buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Kontakt

Léčivý pobyt se seberozvojem, poznáváním a odpočinkem v ITÁLII : 25.9.-2.10.2021

Léčivý pobyt se seberozvojem, poznáváním a odpočinkem v ITÁLII : 25.9.-2.10.2021

Srdečně Vás zvu na léčivou dovolenou pro tělo i duši

na venkově ve Střední Itálii - Monte Porzio. 

25.9. - 2.10.2021

Užijete si ideální spojení příjemné dovolené v přírodě a zároveň práce na sobě při společných aktivitách s dostatkem času pro relax. 

CENA 13.000 Kč

Cena zahrňuje ubytování a stravu.

Ubytování ve 2 lůžkových pokojích v areálu Vernuco, 10 km od moře, odlehčená strava, společné tvoření, skupinové terapie, koupání v moři i v bazénu, odpočinkové vyžití, půjčovna kol, prohlídka zajímavých okolních míst, večeře ve vyhlášené italské rodinné restauraci Monte, dostatek osobního volna.

Uzávěrka přihlášek do 20. 9. 2021. Účastníkem pobytu se stáváte zaplacením částky.

Doprava (+pojištění) je individuální a není zahrnuta v ceně (ráda doporučím nebo lze dle možností účastnic zorganizovat hromadně spolu svezení).  

Těším se na Vás a společné zážitky:-)

Pro další informace jsem Vám plně k dispozici: info@avasa.cz

Blanka Demčáková

poradenství osobního růstu, životní koučink, typologie osobnosti, duchovní numerologie, psychosomatika, mapa duše, on-line programy, semináře a kurzy

Zde si můžete prohlédnout fotky: http://www.agriturismovernuccio.it/?fbclid=IwAR3Zb8KE5d3MXTSeMaJ3v0Y3vvDHtNcnPZkDYD-07DUxhC9R9p3c_9HMuQM

 

  

 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky