buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Jak zlepšit vitalitu vlasů po překonání covidu? AKCE na březen -10%

Jak zlepšit vitalitu vlasů po překonání covidu? AKCE na březen -10%

I ty vnímáš, že se ti změnila kvalita VLASŮ a to nejen po překonání covidu? 
Že jsou slabší, je jich méně, více vypadávají... a vyžadují tvou větší podporu v péči i pro růst nových vlasů? 
 
 
Máme tu přírodní bylinné řešení, intenzivní pomoc pro vitální VLASY! Spolu zvládneme péči o pokožku vaší hlavy a vlasů, a to  zcela přírodní přirozenou metodou. Na českém trhu jsme (Centrum AVASA) jediní, kteří se věnují tomuto zcela výjimečnému přírodnímu bylinnému řešení - obnově a péči - dle švýcarského ayurvédského konceptu Yelasai. 
 
PRO POKOŽKU HLAVY:
Základem je "Balíček pro růst vlasů": TONICUM + ACTIVE SPRAY - je to účinné hnojivo a déšť pro vlasové folikuly. Rozhodli jsme se zvýhodnit cenu pro oba tyto produkty v měsíci březnu o -10%.
 
PRO VLASY:
"Jarní balíček" : Pokud chcete svoje vlasy ještě více podpořit,  můžete to udělat pomocí dalších produktů, a to šamponem a kondicionérem (novinkou je i bezoplachový, více vyhovuje vlasům jemnějším.-) 
 
Doplňkovými přípravky, kterými si můžete dále prospět, jsou: olejíček, maska na vlasy, maska na pokožku hlavy, peeling, maskara na řasy, styling spray či styling gel, mikronutrienty, . 
 
Rádi vám  na vyžádání zašleme elektronický „Katalog", kde najdete kompletní informace o užívání a doporučeních.
 
 
Ve všech případech vám doporučuji absolvovat analýzu vlasové pokožky mikrokamerou, která vám ukáže, jak na tom skutečně jste. Tuto analýzu i poradenství poskytuje Hair Active Expert - Mgr. Blanka Demčáková na základě své dlouholeté praxe v oblasti ayurvédské péče o poškozené vlasy. Konzultace je možná i telefonicky (do 15 min, MT: +420 604 300 189), pokud chcete i po zaslání foto .-) 
Konkrétní přání pro vás na míru.
 
Pro objednání využijte tyto rychlé kontakty: info@avasa.cz, nebo tel. recepce 734 384 673.
 
Další možností je on-line webinář, na který se můžete zaregistrovat a připojit 23.3. v 19.30h, probíhá přes aplikaci ZOOM. Zveme Vás na webinář, v kterém se dozvíte různé zajímavosti a typy v péči o pokožku hlavy a vlasy podle pricípů ayurvédy.
 
Dárkový poukaz je možné objednat na Diagnostiku vlasové pokožky mikrokamerou. 
 
Máme přírodní řešení a zkušenosti při banálních problémech jako jsou: mastné vlasy, jemné vlasy, suchá pokožka hlavy, lupiny až po vážné jako kruhové vypadávaní vlasů, alopecie, ale i difůzne vypadávaní vlasů, zvětšující se kouty či pleš. Poslechněte si koncept Yelasai ze Švýcarska, který řeší problémy s vlasy přírodní cestou, celostně a s trvalým výsledkem.
 
 
Přeji  vám příjemný den 
Blanka Demčáková
 
 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.