buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Program

Duben v Avase 4/2022

Duben v Avase 4/2022

Přípravy na Velikonoce už vrcholí, tak si svátky užijme v duchu osvěžující jarní energie a s voňavými dobrotami.

K fyzickému i osobnostnímu rozkvětu máme pro Vás připravené k výběru jedinečné workshopy, přednášky, semináře, kurzy i novinky ohledně terapeutů či zboží:

2. Nový terapeut - Vlasta Lédlová

3. Rozšíření nabídky služeb  u Mgr. Jany Klimpelové, koukněte se na novinky v jejím profilu

4.  Blanka Demčáková se již vrátila ze Slovenska - přijďte ji přivítat a vzájemně se potěšit/obohatit, ať už účastí na jejich akcích, přednáškách či masážích:

Kurz duchovní Numerologie - cesta sebepoznání pomocí čísel 10.4.2022, Datum narození je jasný ale co jméno a příjmení? Oživme svoji pozornost směrem k sobě.

Terapeutické kruhy 19.4.2022

Akce 21.4. s Hair active expertem Mgr. Blankou Demčákovou Vitální vlasy - Odborná analýza mikrokamerou včetně poradenství dle ayurvédského švýcarského konceptu (objednávky i individuálně s návrhem termínu)

Obdarujte ve svém okolí někoho, kdo potřebuje nebo řeší potíže s vlasy:

 

5. CESTA VPŘED  - 14ti denní cyklus osobního rozvoje s Jirkou Fialou prožitek zvukem:

Vedená meditace s tibetskou mísou - 8.4.2022 a 21.4.2022

Hudebně meditační večer - 11.4.2022 a 25.4.2022

 

6. Také v dubnu nás opět navštíví pan léčitel a chiropraktik János Olajos - konkrétně 20.4.2022 

7. Pro načerpání nových sil a získání nových inspirací vám doporučujeme Autoterapii Hlasem & Dechem s PhDr. Feng-yűn Song.

8. Také můžete využít SLUŽEB našich terapeutů/léčitelů v oblastech poradenství, koučinku, biorezonance, masáží nebo nápravy pohybového aparátu.

 

Ještě tady pro vás máme pár tipů z našeho E-SHOPU k doporučení:

Produkty Zinzino doplňte do těla vše potřebné - doplńky stravy, které vedou tělo ke zdraví. Produkt Zinzino Balanční olej+ Vegan - citrón - 300ml pomáhá chránit buňky před poškozením oxidací (rezivěním) a bezpečně upravuje poměr kyselin omega-6:3, čímž podporuje normální funkci mozku, srdce a imunitního systému.

BIO Smoothie Mix green, smoothie ve formě prášku ze sušeného ovoce, zeleniny a zelených rostlin obsahuje také bylinky a zelené superpotraviny jako je třeba spirulina, mladý ječmen nebo chlorella. Z exotických plodin se můžete těšit na kořen ženšenu, ginkgo bilobu nebo kořen juky, které vás osvěží a nabijí energií.  

Za celé centrum Avasa vám přejeme krásné dny i nádherné Velikonoce a na viděnou

váš tým AVASA 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky