buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Dočasné uzavření služeb, OBCHOD pro nákup doplňků stravy OTEVŘEN - preventivní opatření proti šíření koronaviru

Dočasné uzavření služeb, OBCHOD pro nákup doplňků stravy OTEVŘEN - preventivní opatření proti šíření koronaviru

Nová vládní opatření k zamezení šíření COVID-19 se dotknou i našeho provozu. Z nařízení Vlády České republiky bude i Centrum AVASA od 22. října 2020 do 3.11. PRO POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB uzavřeno

Osobní odběr potravin, doplňků stravy a zboží objednaného přes náš e-shop je možný i nadále - rádi Vám vyhovíme, pokud si chcete zakoupit nějaké doplňky stravyesenciální olejekoloidní stříbro apod. 

Toto období nás nutí podívat se na své životy zase o něco více reálněji. Přemýšleli jsme, jak pro Vás můžeme být podporou v aktuální situaci a napadlo nás několik možností:
 
Terapie a poradenství na dálku - přes telefon, Zoom, Skype, Messenger, WhatsApp
Můžete efektivně využít svůj volný čas a vyřešit různé problémy, které Vás aktuálně nebo třeba už delší dobu trápí - např. strach z onemocnění, sebehodnota, ženství, partnerství, strach z budoucnosti, úzkosti, obavy o zdraví svých blízkých, strach ze smrti, vztahové problémy, konfliktní situace, nepříjemné emoce z minulosti, vnitřní nespokojenost, životní nasměrování apod. 
 
Webináře on-line můžete sledovat z pohodlí domova http://www.avasa.cz/cz/seminare-akce nebo si můžete nechat vypracovat Typologii vaši jedinečné osobnosti dle data narození, více na této stránce.
 
Přednášky a kurzy v tuto chvíli přesouváme na vhodnější dobu. Aktuální program akcí najdete vždy na našich www stránkách.
 
A na závěr ještě naše doporučení - vybrali jsme pro Vás pár tipů, přínosných zejména v této době:
Vitamin C - upevňuje imunitu těla
Koloidní stříbro - jako přírodní antibiotikum a antimikrobiální přípravek, vhodný jako dezinfekce do krku, na roušky a ruce...
Bioligo - komplexní směs stopových prvků ze Švýcarska
Wurzelkraft - superpotravina s květovým pylem, ovocem, bylinkami a zeleninou - k doplnění minerálních látek, vitamínů a proti překyselení. 
Meine base - zásadotvorná minerální sůl - péče o tělo s pH 8,5 důležitým způsobem přispívá k udržení imunitního systému a povzbudí pokožku, aby vyloučila škodliviny z těla
Reishi - posiluje organismus, srdce, krevní oběh, pomáhá při neklidu
Samahan - ájurvédský bylinný čaj proti nachlazení, na posílení obranyschopnosti a vitalitu - směs 13 koření ochucená hnědým cukrem, která prohřeje celé tělo.
 
Objednávky:
Můžete objednávat přes náš e-shop nebo nám napsat na info@avasa.cz, příp. zavolejte na 604 300 189 (pro vyzvednutí zboží v Avase).
 
Kdybyste měli jakékoliv dotazy nebo Vám můžeme být jakkoliv prospěšní, neváhejte se na nás obrátit. 
 
Přejeme vám pevné zdraví a hodně sil k překonání tohoto náročného období. 
 
Jsme tu pro Vás :-)
tým AVASA
 

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky