buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

CO TI CHCE SDĚLIT TVÁ DUŠE?

CO TI CHCE SDĚLIT TVÁ DUŠE?

20-minutový výklad s tvojí osobní kartou pro Sebeléčení

Milí přátelé, tato doba nás motivuje být ještě více tvořivými, což má určitě svůj vyšší smysl pro všechny.


Přicházím pro Vás v tento čas se zcela novou službou: máte možnost, abychom se spolu zaměřili na to podstatné ve vašem životě pro spuštění ozdravného procesu sebeléčení.
- Možná někde hluboko v duši cítíte neklid, který vám napovídá, že v životě chcete víc nebo jinak a netušíte co vás podvědomě vnitřně omezuje na cestě vpřed.
- Možná nevíte přesně, co potřebujete změnit a co v sobě popíráte
- Můžete mít třeba jen pocit, že přišel čas k proměně a získaní opravdové sebelásky, důvěry ve svou intuici či uchopení odvahy.
- Anebo byste rádi proměnili náročné emoce, myšlenkové vzorce a nevyhovující energie, které zažíváte.
Svoji šťastou rukou vám poskytnu nový vhled a sdělení, přivedu vás blíže k vašemu pravému já.

A jakou hodnotu má pro vás Vaše Já? Zamluvte si svých 20 minut za symbolických 200Kč. Napište mi do zprávy nebo na blanka@avasa.cz a domluvíme se na vhodném čase. Nebo vám vystavím dárkový poukaz, pokud byste chtěli někoho potěšit nebo vnímáte, že to přímo potřebuje.

Zakoupením této služby zároveň podpoříte fungování centra AVASA (www.avasa.cz), aby po překlenutí této náročné doby, mohlo i nadále žít a sloužit lidem k jejich osobnímu růstu a obecnímu prospěchu. Děkuji vám z celého srdce a ať tím mnohonásobně získáte.

K dispozici jsou nadále i moje poradenství a konzultace - v tuto chvíli přes telefon nebo on-line. V dubnu s 30% slevou. Kód pro uplatnění: Podpora30

Blanka Demčáková

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky