buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Co nového přináší březen v centru AVASA

Co nového přináší březen v centru AVASA

Milí klienti a přátelé, 

počasí dává za pravdu známému rčení: "březen, za kamna si vlezem". Pevně věříme, že doma a v srdci se máte hřejivě. S blížícím se jarem je pomalu čas začít s jarní detoxikací a dát prostor novým začátkům...

  • V příloze Vám zasíláme aktuální program akcí v Centru Avasa.
  • A protože 8.3. je oslavou Dne žen, speciálně pro ženy a jejich osobní proměnu máme připraven cyklus volně navazujících seminářů Žena objevuje své pravé já, který začíná prvním setkáním na téma "Sebepoznání" (ve čt 14.3.2018).

 

  • Je všeobecně známo, že všechno začíná v hlavě, tj. i naše sebeléčba začíná změnou myšlení - pro inspiraci si můžete přečíst můj nový článek "Uzdravme svět svých myšlenek".
  • Nedávno začal čínský Nový rok, který se nese ve znamení prasete, tudíž je velký předpoklad, že se v tomto roce štěstěny budeme mít jak prasata v žitě.-) 
  • Nabízíme Vám možnost přivítat jej kulturně na komorním hudebním festivalu  s umělkyní  paní SONG ROK PRASETE a ZENOVÍ POUTNÍCI - Songfest.cz 2019 - vstupenky jsou k zakoupení u nás na
  •  

recepci za 380 Kč (vstupenky je nutné uhradit v hotovosti, platí na 5. i 6.4.). Přejeme skvělou zábavu 

 

 

 

AVASA centrum

Křižíkova 308/19 (cca 170m od stanice metra B/C Florenc)
186 00 Praha 8 - Karlín


+420 734 384 673 / info@avasa.cz / www stránky / e-shop / Facebook

Otevírací doba: 

Pondělí - čtvrtek: 9.00-12.00 a 13.00-19.00 hod.
Pátek: 9.00-12.00 a 13.00-17.00 hod. 

 

Aromadifuzéry & esenciální oleje BEWIT s možností osobního odběru v Praze.

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky