buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Červnové novinky a akce

Červnové novinky a akce
Sluníčko nám hezky hřeje, těšíte už se na léto?
 
V Avase máme příjemný chládek! Udělejte si radost, vyberte si některou z našich služeb a přijďte k nám pookřát na těle i na duši :)
 
Aktuálně mnoho lidí trápí různé alergie - skvělým pomocníkem v tomto období pro Vás může být směs esenciálních olejů BEWIT ALG, která obsahuje stovky přírodních látek + praktická inhalační tyčinkaVelkou výhodou 100% přírodních esenciálních olejů je, že dokáží současně působit na mnoha úrovních a mnohými mechanizmy. Vzájemným spolupůsobením jednotlivých esencí ve směsi je dosahováno silného synergického efektu.
 
Začátkem června jsme oslavili Mezinárodní den dětí, rádi bychom Vás pozvali na akci s tématem: "Přijetí a uzdravení vnitřního dítěte", která proběhne 30.6., přihlásit se můžete na této stránce
 
V příloze Vám posíláme aktuální program akcí a na závěr přikládáme odkaz na nejnovější článek: Vzpomínky na dětství aneb jak vyřešit naši minulost
 
Přejeme veselé a slunné červnové dny

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky