buďte s námi v kontaktu:
Navštivte náš
nový e-shop
Newsletter

Novinky

Červencové dění v centru

Červencové dění v centru
V červenci mnozí z nás aktivně zvolili pomalejší a poklidnější režim - rozhodli jsme se věnovat čas hlavně sobě, tj. odpočinku, načerpání nové energie, cestování, setkávání, každý tomu, co ho baví... Pokud je vaši vášní poznávání a dobrodružství, tak tu pro vás máme nový program akcí - volný čas můžeme strávit třeba i spolu .-)
 
NOVINKA pro podporu Vašeho zdraví:
Rostlinné, za studena lisované panenské oleje, které můžete zakoupit v našem e-shopu nebo přímo osobně u nás v centru:

např. olej z černého kmínu, třešňový, arganový, nimbový, saflorový, z hroznových jader, konopný, mandlový, ricínový, sezamový, meruňkový, lněný, perilový, z melounových semínek, z pšeničných klíčků, moringový, kaméliový, sezamový, jojobový, z vlašských ořechů...

Vnitřní užívání: 1 čajová lžička denně

Vnější užívání: na ošetření pokožky tváře či celého těla 

Ve studené kuchyni: jako součást salátových dresinků, kaší...

 

V případě zájmu vám na požádání zašleme podrobnější informace.  

Pro všechny srdcaře
Letní dny vybízení k odpočinku a rádi podnikáme různé cesty. Počasí přeje dovoleným i poznávání, a to v různých směrech. Stejně tak je to i v našich životech - směrů a cest máme na výběr hned několik. Jak však najít cestu do srdce? Cestu do našeho nitra, kde najdeme vše, co hledáme... Zaměřeno do srdce bude na letním sebepoznávacím semináři 20. - 21. 7. 2019 Naplň sám sebe láskou. Těší se na vás lektorský tým Blanka a Alexandr.
 
Přejeme hřejivé dny v nitru i příjemné osvěžení na těle.

Odběr novinek

Upozornění

V rámci zajištění kvalitních služeb pro Vás i ostatní klienty, prosíme o dochvilnost u všech objednávek. Pokud se nemůžete dostavit na objednaný termín, omluvte se prosím nejpozději 24 hodin předem. Děkujeme za pochopení.

Poslední novinky